Tilbage til kortet

Duved 180kW CCS

Reload · Lynlader · 180 kW
Se på kortet
Rutevejledning
Ladepunkter4 ladepunkter
CCS
1 × 180 kW
CCS
1 × 180 kW
CCS
1 × 180 kW
CCS
1 × 180 kW
Praktisk
AdresseOl Pers Vägen 1, 83771 Duved
OperatørReload
Højeste effekt180 kW
Ofte stillede spørgsmål
Hvor hurtigt kan jeg lade hos Duved 180kW CCS?
Duved 180kW CCS har en maksimal effekt på 180 kW (Lynlader).
Hvilke stik har Duved 180kW CCS?
Duved 180kW CCS har 4 × CCS.
ⓘKilde: nobil · opdateret 16.10.2026
Duved 180kW CCS - ladestation i Duved · FindCharger