Tilbage til kortet

Furuvik Havskrog

Virta Global Sweden · Normal AC · 22 kW
Se på kortet
Rutevejledning
Ladepunkter8 ladepunkter
Type 2
1 × 22 kW
Type 2
1 × 22 kW
Type 2
1 × 22 kW
Type 2
1 × 22 kW
Type 2
1 × 22 kW
Type 2
1 × 22 kW
Type 2
1 × 22 kW
Type 2
1 × 22 kW
Praktisk
AdresseGösta Nygrens väg 1, 81491 Furuvik
Højeste effekt22 kW
Ofte stillede spørgsmål
Hvor hurtigt kan jeg lade hos Furuvik Havskrog?
Furuvik Havskrog har en maksimal effekt på 22 kW (Normal AC).
Hvilke stik har Furuvik Havskrog?
Furuvik Havskrog har 8 × TYPE2.
ⓘKilde: nobil · opdateret 2.10.2026
Furuvik Havskrog - ladestation i Furuvik · FindCharger