Tilbake til kartet

Delamere Road

SureCharge (FM Conway) (UK) · Normal AC · 3.7 kW
Se på kartet
Veibeskrivelse
Ladepunkter1 ladepunkter
Type 2
1 × 3.7 kW
Praktisk
AdresseDelamere Road 1A, SW20 8PS London
Høyeste effekt3.7 kW
Ofte stilte spørsmål
Hvor raskt kan jeg lade hos Delamere Road?
Delamere Road har en maksimal effekt på 3.7 kW (Normal AC).
Hvilke kontakter har Delamere Road?
Delamere Road har 1 × TYPE2_SOCKET.
ⓘKilde: ocm · oppdatert 8.3.2023