Tilbake til kartet

Telge AB ID 35245

Virta Global Sweden · Normal AC · 4 kW
Se på kartet
Veibeskrivelse
Ladepunkter6 ladepunkter
Type 2
1 × 4 kW
Type 2
1 × 4 kW
Type 2
1 × 4 kW
Type 2
1 × 4 kW
Type 2
1 × 4 kW
Type 2
1 × 4 kW
Praktisk
AdresseStorgatan 42, 15136 Södertälje
Høyeste effekt4 kW
Ofte stilte spørsmål
Hvor raskt kan jeg lade hos Telge AB ID 35245?
Telge AB ID 35245 har en maksimal effekt på 4 kW (Normal AC).
Hvilke kontakter har Telge AB ID 35245?
Telge AB ID 35245 har 6 × TYPE2.
ⓘKilde: nobil · oppdatert 2.10.2026
Telge AB ID 35245 - ladestasjon i Södertälje · FindCharger